Decydując się na eleganckie żaluzje drewniane lub bambusowe, uzyskają Państwo rewelacyjny efekt aranżacyjny. Te wykonane ze szlachetnych materiałów naturalnych osłony okienne dodadzą wnętrzom klasy i wyjątkowości, a jednocześnie ocieplą i umilą panującą w nich atmosferę.

Firma AWROLETY oferuje Państwu pięknie wykonane żaluzje bambusowe i drewniane w różnych wariantach kolorystycznych, które będą nieocenioną ozdobą Waszego domu. Żaluzje są wyposażone w drabinkę sznurkową lub dekoracyjną drabinkę taśmową. Unoszone i regulowane są za pomocą dwóch osobnych sznurków. Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć osobiście nasze żaluzje, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie. Szczegóły oferty możemy też podać Państwu telefonicznie lub mailowo.

Żaluzje drewniane i bambusowe stanowią funkcjonalną osłonę okien, są odporne i trwałe, równocześnie świetnie prezentują się we wnętrzu. Pasują do wielu typów aranżacji, w tym do klasycznych, etnicznych, vintage i nowoczesnych.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby Wasz pokój lub salon był nie tylko pięknie urządzony, ale także nastrojowy i miły, polecamy żaluzje bambusowe lub drewniane.

« z 2 »