Jedną z najczęściej stosowanych metod zabezpieczania wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem jest zamontowanie żaluzji. Na naszej stronie internetowej oraz w biurze ekspozycyjnym w Warszawie możecie Państwo zapoznać się z ofertą firmy AWROLETY w tym zakresie.

Proponujemy naszym Klientom:

  • Niesłychanie popularne i najtańsze żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 25 i 50 mm w bogatej gamie kolorystycznej, mocowane do ramy okiennej lub muru, w tym pozwalające uzyskać ciekawy efekt wizualny lamele perforowane.
  • Żaluzje drewniane produkowane ze specjalnego gatunku drewna, o szerokości lameli 25 i 50 mm, niesłychanie efektowne, ekologiczne i o zróżnicowanej kolorystyce.
  • Żaluzje bambusowe, wyjątkowo oryginalne i estetyczne, ze specjalnie prasowanego bambusa, także zróżnicowane kolorystycznie. Szerokość lameli 25 i 50 mm.
  • Żaluzje fasadowe, do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego, skutecznie zabezpieczające pomieszczenia przed nagrzaniem. Mają solidną, aluminiową konstrukcję, lamele do wyboru w dwóch kształtach – zbliżone do litery C oraz Z, są odporne na warunki atmosferyczne.

Żaluzje aluminiowe 25

Żaluzje aluminiowe 50