Żaluzje pionowe, czyli verticale, coraz częściej pojawiają się nie tylko w pomieszczeniach biurowych, hotelowych i instytucjonalnych, ale także w domach i mieszkaniach. Są pomysłowym sposobem na aranżację przestrzeni w okolicy okien i kapitalnie wpisują się w nowoczesny design. Verticalom nie można odmówić również atutów użytkowych – możemy je całkowicie odsłonić, przysłonić w dowolnym stopniu, a także zasłonić. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad ilością wpadającego z zewnątrz światła i promieni słonecznych.

Verticale będą idealną opcją dla osób, które poprzez osłony okienne chcą nadać wnętrzu modernistycznego stylu i które jednocześnie poszukują dobrego zabezpieczenia przed słońcem oraz przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów.

W szerokim asortymencie firmy AWROLETY znajdą Państwo verticale sterowane ręcznie lub automatycznie, o różnych szerokościach pasów, w wielu ciekawych kolorach i fakturach, wykonane z rozmaitych materiałów, w tym również z ekstrawaganckiej skóry lub stylowego drewna.

Jeśli zainteresowały Państwa nowoczesne i funkcjonalne verticale, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bądź do odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie.

« z 2 »