W ofercie firmy AWROLETY znajdziecie Państwo nowoczesne rolety przeznaczone do montowania na zewnątrz budynku. Zapewniają one doskonałą ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, dają efekt całkowitego zaciemnienia oraz poczucie bezpieczeństwa. Proponujemy nie tylko sprzedaż tego rodzaju osłon okiennych, ale także doradztwo i profesjonalny montaż. Nasze biuro ekspozycyjne w Warszawie jest do Państwa dyspozycji.

W ramach oferowanych przez nas rolet zewnętrznych, Klienci mogą wybrać rolety elewacyjne lub zewnętrzne podtynkowe. Wysokiej jakości osłony elewacyjne są wyposażone w sterowanie automatyczne lub ręczne. Można je zamontować na już wykończonym budynku i dostosować ich kolorystykę do rodzaju elewacji.

Z kolei rolety zewnętrzne podtynkowe trzeba zaplanować na etapie projektowania budynku, ewentualnie wykonać w trakcie montażu i wymiany okien. Innowacyjny system podtynkowy Intermo to energooszczędne, estetyczne i modne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a dyskretne umiejscowienie elementów konstrukcji umożliwia optymalne dopasowanie wizualne do elewacji i stolarki okiennej.