Wyszukane, piękne osłony okienne, które odmienią oblicze wnętrza i nadadzą mu stylowego szlifu? Rozwiązaniem są nietuzinkowe rolety rzymskie, które proponujemy Państwu w czterech różnych modelach. Oto one:

 

 

Rolety rzymskie model 1

Roleta posiada transparentne taśmy pionowe, pozbawiona jest fiszbin. Model 1 przeznaczony jest do tkanin cienkich i delikatnych, na przykład woali. Odległości między taśmami podzielone są równo i wynoszą od 25 cm do 40 cm. Po złożeniu rolety cały pakiet zajmuje około 5% wysokości całej rolety (plus 5 cm).

Rolety rzymskie model 2

Najbardziej popularny rodzaj rolet rzymskich stosowany do wszystkich typów tkanin. Roleta posiada poziome eliptyczne fiszbiny, które są umocowane w taśmie transparentnej z tyłu rolety. Odległości między fiszbinami są równe i wynoszą od 25 cm do 33 cm, w zależności od wysokości rolety. Po zwinięciu pakiet zajmuje około 8% wysokości rolety (plus 10 cm).

Rolety rzymskie model 3

Model 3 przeznaczony jest do wszystkich tkanin (oprócz tkanin z dużymi wzorami – zaszewki mogłyby zakłócić ciągłość wzoru). Roleta posiada okrągłe fiszbiny (o średnicy 4 cm), które są umieszczone w zaszewkach z tyłu. Fiszbiny spoczywają w równych odległościach od 25 cm do 33 cm w zależności od wysokości rolety. Złożony pakiet zajmuje około 7% (plus 7 cm) wysokości rolety.

Rolety rzymskie model 4

Model stosowany do wszystkich tkanin z wyjątkiem materiałów z dużymi deseniami. Roleta posiada okrągłe fiszbiny o (średnicy 4 cm) umieszczone w zaszewkach z przodu. Odległości między fiszbinami uzależnione są od wysokości rolety i wynoszą od 25 cm do 33 cm. Poz zwinięciu pakiet zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.

Wszystkie rodzaje rolet rzymskich mogą Państwo obejrzeć odwiedzając nasze biuro w Warszawie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Rolety rzymskie unoszone są za pomocą wygodnego mechanizmu łańcuszkowego. Wedle życzenia Klienta w górnej części rolety możemy założyć ozdobny mankiet, który podniesie jej walory estetyczne.

Bez wątpienia rolety rzymskie to jedne z najbardziej szykownych i efektownych osłon okiennych, tym milej nam zaprosić Państwa do ich obejrzenia.