Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłony okiennej.

Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę,  dzięki czemu doskonale pasują do kazdego pomieszczenia.

Zastosowanie w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób regulację.

Kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych  poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, a wszystkie dostępne są wśród tkanin gładkich i deseniowych.

Firma AWROLETY posiada w ofercie wiele typów rolet, od wolnowiszących po wiele typów rolet w kasetach z prowadnicami.

Model 20
Roleta w kasecie z aluminium przyklejana do ramy okna. Montowana jest za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostepna jest w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą)

Model 22
Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnekę szybową. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą)

 

Model 21
Roleta w kasecie z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów. Wyposażona jest w mechanizm Miltistop, który umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Kaseta rolety dostepna jest w kolorze srebrnym (aluminium mat.) oraz na zamówienie w kolorach: brązowym, białym, jasna sosna i ciemna sosna.

Model 32
Roleta w kasecie przestrzennej z aluminium przyklejana, przykręcana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Jest to model 22 w wersji przestrzennej. Kaseta rolety dostepna jest w kolorze białym, brazowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą)

Model 23
Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w naipopularniejszych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą)

Model 24
Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych, Montowana jest we wnękę szybową. Jest obecnie najmniejszą roletą w kasecie wystepującą na rynku. Odstaje od ramy okna zaledwie 28 mm. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w naipopularniejszych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą)

 

Model 33
Roleta w kasecie przestrzennej z aluminium przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Jest to model 23 w wersji przestrzennej. Kaseta rolety dostepna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnuych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą).

Model 34
Roleta w kasecie przestrzennej z aluminium przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Jest to model 24 w wersji przestrzennej. Kaseta rolety dostepna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnuych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej (za dopłatą).

 

Model PCV MINI
Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna. Montowana jest za pomocą taśmy dwustronnie klejące. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostepna jest wyłacznie w kolorze białym.

 

Model PCV NORMAL
Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna. Montowana jest za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostepna jest wyłącznie w kolorze białym.

 

« z 2 »