Jedno z najnwszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien.

Rolety Night & Day to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu.

Roleta Night & Day jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej.

Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorbcji  światła na dowolne sterowanie dostępempromieni słonecznych do pomieszczenia.

Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem.

W kolekcji tkanin firmy AWROLETY znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza.

Rolety Night & Day dostępne są w wersjach wolnowiszących oraz przyszybowych w kasecie z prowadnicami.

Model 23
Roleta w kasecie z aluminnium przykręcana do listewprzyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej
Model 24
Roleta w kasecie z aluminium przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Jest obecnie najmniejszą roletą w kasecie występującą na rynku. Odstaje od ramy okna zaledwie 28 mm. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej
Model 30
Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna lub montowana za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostepna jest wyłącznie w kolorze białym.
Model 33
Roleta w kasecie przestrzennej z aluminium przyklejana do ramy okna lub zawieszona za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Jest to model 23 w wersji przestrzennej.Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach pklein stosowanych w stolarce okiennej
Model 34
Roleta w kasecie przestrzennej z aluminium przyklejana do ramy okna lub zawieszona za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Jast to model 24 w wersji przestrzennej. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej.
Model 35
Roleta w kasecie z aluminium przykręcana do ściany lub sufitu. Kaseta dostępna jest w kolorze białym, kremowym i czarnym. Nie występuje w wersji z prowadnicami. Wymiary kasety 70 mm x 70 mm.
Model PCV normal
Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna lub montowana za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostepna jest wyłącznie w kolorze białym.
Model MINI
Roleta wolnowisząca bez kasety przeznaczona do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Montowana jest za pomocą specjalnie wyprofilowanych wieszaków dołączonych wraz z roletą. Opcjonalnie można zastosować wieszaki przedłużone do montażu na okna z wywietrznikiem. Roleta może być wyposażona w żyłki prowadzące, które powodują że tkanina prowadzona jest wzdłuż lini okna. Mechanizmy dostepne w kolorach białym, brązowym oraz złoty dąb.