W naszej ofercie nie mogło zabraknąć niezmiernie ostatnio popularnych i wyjątkowo atrakcyjnie prezentujących się osłon okiennych, jakimi są plisy. Ten specyficzny rodzaj rolet wyróżnia się innowacyjnością i elegancją oraz szczególną funkcjonalnością, ich konstrukcja umożliwia bowiem zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Co więcej, można je stosować do okien nietypowych, na przykład ze skosem, trójkątnych czy dachowych, jak również do plafonów i ogrodów zimowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i najnowszym trendom, proponujemy szeroką gamę modeli i tkanin. Wśród oferowanych przez nas plis są modele obsługiwane przy pomocy uchwytu i przy pomocy sznurka, pionowe i na okna nietypowe,  jednolite i stanowiące połączenie różnych tkanin.

Oferowane przez firmę  AWROLETY plisy możecie Państwo obejrzeć zarówno osobiście, odwiedzając nasze biuro w Warszawie, jak i na naszej stronie internetowej. Plisy jako osłony okienne charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, ponadto mogą stanowić piękny element dekoracji wnętrza.

 

 

« z 2 »