Proponujemy Państwu wyjątkowo efektowne, nowoczesne i niezawodne markizy Dragon i Selt, które nie tylko ochronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale będą też stanowiły niebanalną ozdobę naszych tarasów, balkonów i okien.

Dysponujemy szerokim asortymentem tego typu zacieniających osłon przeznaczonych do wnęk okiennych, balkonów, tarasów i witryn. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy markizy kompaktowe – do niewielkich balkonów i tarasów, markizy kasetowe, markizy przeznaczone do osłaniania dużych powierzchni lub obiektów komercyjnych, poręczowe – z ramionami mocowanymi na balustradzie balkonu, czy wreszcie markizy boczne, wykorzystywane na ogół jako dodatkowa osłona.

Posiadane przez nas markizy charakteryzują się najwyższą jakością, mają wytrzymałą aluminiową konstrukcję oraz odporne na ciepło, promieniowanie i wilgoć, akrylowe poszycie o zróżnicowanym, progresywnym wzornictwie.

Oferujemy profesjonalny montaż, serwis oraz wymianę poszycia, służymy też profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy Państwa do kontaktu osobistego w naszym biurze ekspozycyjnym w Warszawie, mailowego lub telefonicznego.

Markizy Dragon

Markizy Selt